FAQ

 Najczęściej zadawane pytania

 

Czy teledysk jest w cenie pakietu?

Tak, każdy pakiet zawiera teledysk ślubny trwający z reguły od 3 do 5 minut.

Ilu będzie operatorów kamery na naszym ślubie? Nie chcielibyśmy by przeszkadzali naszemu fotografowi oraz gościom.

Możecie być o to spokojni. Z reguły pracuję sam jako operator obsługując czasem 2 lub 3 kamery w wybranych momentach (msza lub ceremonia, przysięga, pierwszy taniec, oczepiny itd.). Jeżeli widzieliście moje filmy (znajdziecie je tutaj) to 90 % z nich  wykonałem sam jako operator i montażysta. Jeżeli jednak jesteście zainteresowani opcją drugiego operatora to nie ma żadnego problemu. Taką propozycję możecie znaleźć w jednym z moich pakietów. Zapytajcie mnie o nią wypełniając formularz kontaktowy tutaj

Czy jest możliwość rejestracji ujęć z drona?

Tak, ujęcia z powietrza są zawarte w cenę każdego z pakietów jednakże opcja ta możliwa jest jedynie w przypadku dogodnych warunków pogodowych panujących w dniu ślubu oraz strefy (miejsce przygotowań,  ślubu i wesela) umożliwiającej loty bezzałogowych statków powietrznych.

Czy istnieje możliwość wykupienia ślubnej sesji plenerowej?

Tak, istnieje taka możliwość jednakże, osobiście namawiam Was do tego typu sesji w dniu ślubu jeśli tylko taki plener w pobliżu np. sali weselnej istnieje. Taka sesja realizowana najczęściej w kooperacji z Waszym fotografem jest wliczona w koszt każdego z pakietów. Ponadto macie możliwość małego oddechu i odpoczynku od zgiełku weselnego. Jeżeli natomiast chcielibyście np. filmową sesję w górach lub innych atrakcyjnych miejscach to koszt zależny jest od miejsca. Zapytajcie mnie o to w w formularzu kontaktowym klikają tutaj. Przykładowe filmy z  sesją tego rodzaju znajdziecie na mojej stronie głównej.

Czy można zamówić tylko sesję plenerową bez ślubu?

Nie ma takiego problemu! Jak wyżej, napiszcie do mnie jaki macie pomysł na miejsce i coś na pewno razem wymyślimy! Osobiście bardzo lubię tworzyć takie filmowe sesje bez względu na to czy jesteście już po czy przed ślubem.

Czy gotowe filmy otrzymamy w jakości Full HD czy 4K?

Najczęściej krótki teledysk oddaję w rozdzielczości 4K oraz w FHD, gdyż nie wszystkie urządzenia odtwarzające są w stanie poradzić sobie z taką rozdzielczość jak 4K. Filmy o długości powyżej 20 minut standardowo oddaję w rozdzielczości Full HD ale na życzenie klienta istnieje możliwość eksportu długiego filmu w wyższej rozdzielczości.

Czy istnieje możliwość przyjazdu na nasz ślub poza granice Polski? 

Miejsce Waszego ślubu nie ma dla mnie znaczenia, gdyż mam doświadczenie pracy nawet w bardzo odległych częściach Europy. Na stronie głównej znajdziesz przykłady takich produkcji. Wiąże się to oczywiście z dodatkowym kosztem jaki musielibyście ponieść względem mojego transportu i zakwaterowania.