Reklama

Filmy robione z pasją

Spotcuts Film zakorzeniony jest mocno w spotach oraz reportażach reklamowych. Stąd częściowe pochodzenie nazwy mojego studia.

Spot reklamowy czy reportaż?

Zastanawiasz się nad spotem reklamowym, filmem promocyjnym lub zarejestrowaniem jakiegoś interesującego eventu? A może znasz jakiś ciekawych ludzi lub ich działania i chcesz za pomocą filmu opowiedzieć o nich jakąś historię? Spot promocyjny, dokument lub dwa te kierunki połączone w jednym filmie? Dla mnie bajka! Czuję się tutaj jak ryba w wodzie.

Obejrzyj poniższe filmy i być może spodoba Ci się to jak je robię.

Kliknij tutaj i spytaj o ofertę

 

Miałem tą przyjemność by wykonać ten niezwykły film. Uwielbiam dokumenty, w których ludzie opowiadają o swoich zmaganiach i wyzwaniach. Sport na filmowo jest bardzo wdzięcznym tematem. Sport to moja działka.
Dokument i reportaż z wywiadami? Nie jest mi straszny. Uwielbiam tego typu zlecenia. Zobacz więcej oglądając relacje z międzynarodowego festiwalu Jazztrzębie 2019.
Na początek Monika w spocie opowiadającym o marce specjalizującej się w zdrowym i smacznym żywieniu. Znowu sport i coś co kocham kręcić oraz opowiadać o tym historię.
Surowe fabryki i zakłady chociaż mniej kolorowe to również mile widziane przeze mnie i moją kamerę. Napisz do mnie tutaj i spytaj o ofertę spotu z lektorem opowiadającym o tym czym zajmuję sie Twoja firma.
Damian Drogosz, trener personalny również zachwycony wynikami tego co zrobiła dla niego marka dietetyczna Nutridieta. 
Zobacz także spot niezwykłej kwiaciarni Zielona Zebra…