O Mnie

 

Jestem pasjonatem lotnictwa, fotografii, dobrej muzyki i dobrej sztuki w ogóle. Z zawodu jestem również muzykiem. Po godzinach spędzonych na montowaniu filmów gram oraz uczę gry na perkusji.

Dziękuję Wam, że odwiedziliście moją stronę! Stworzyłem ją przede wszystkim dla WAS!

Głęboko wierze, że Wasza historia jest warta tego by ją dobrze opowiedzieć !

Jesteście zainteresowani wykonaniem reportażu filmowego ze swojego ślubu i wesela? Moja oferta stworzona jest z myślą o filmach, które nie nużą i tworzą komplet najistotniejszych a zarazem najpiękniejszych chwil z Waszego życia. Kreatywne Filmy Ślubne to moja specjalność. Ponadto oferuję elastyczność usług według życzeń klienta. Uwielbiam pracę z ludźmi bo jestem bardzo towarzyski. Podczas sesji plenerowych wpadam na różne, czasem nawet dosyć szalone pomysły! Ponadto jestem też takim człowiekiem, z którym poczujecie się zrelaksowani.

A czym jest moja firma?

Spotcuts Film powstał w wyniku pasji tworzenia filmów i składania ich podczas montażu niczym puzzle. Początkowo z myślą o krótkich filmach typu spoty reklamowe oraz klipy artystyczne. Jednak z czasem  zaczął przeradzać się w działalność, w zakres której weszły również produkcje komercyjne takie jak imprezy okolicznościowe, śluby, eventy itd.

Spoty filmowe dla firm, organizacji lub instytucji czyli coś co bez wątpienia zwiększa prestiż danej działalności.

Chciałbyś by Twoja firma posiadała swój indywidualny spot reklamowy przedstawiający krótkie ale przejrzyste kompendium tego co robisz? Ta oferta jest dla Ciebie! 

O dźwięku…

Ścieżka dźwiękowa chociaż często niezauważalna przez oglądającego, odgrywa bardzo istotny wpływ na  odbiór danego filmu. Film czuję bardzo muzycznie i rytmicznie dlatego też ważna jest dla mnie strona dźwiękowa każdej produkcji. Wykorzystuję tą umiejętność najlepiej jak tylko potrafię stąd też motto Kreatywne Filmy Ślubne czy też w ogóle kreatywność w kwestii tworzenia filmów jakichkolwiek.

Zapraszam do kontaktu

Moje filmy znajdziesz tutaj.

Bardzo osobiście…

Filmem zacząłem interesować się już w dzieciństwie. Na wiele lat pochłonęła mnie ostatecznie muzyka i dopiero jakąś dekadę temu zacząłem interesować się tą sztuką znacznie intensywniej.  Wpierw oczywiście była fotografia. Jednakże nieruchomy obraz bez dźwięku był dla mnie czymś w czym nie potrafiłem w pełni wyrazić tego co chciałem. Wraz z tym jak na moich oczach  dynamicznie rozwijała się technologia oraz cyfrowy zapis audiowizualny, co raz częściej zacząłem rozważać kwestie zawodowego wejścia w film. Dopiero za namową mojej siostry, która jest zawodowym fotografem zdecydowałem, że tak! Wchodzę w to !

I nie żałuję tej decyzji bo od tamtego momentu  jest to dla mnie niezwykła podróż i wielka przygoda zarazem.

 

 

Powrót do menu