O Mnie

 

Jestem pasjonatem lotnictwa, fotografii, dobrej muzyki i dobrej sztuki w ogóle. Z zawodu jestem również muzykiem. Po godzinach spędzonych na montowaniu filmów gram oraz uczę gry na perkusji.

Dziękuję Wam, że odwiedziliście moją stronę! Stworzyłem ją nie po to by patrzeć jakie to fajne filmy sobie robię 🙂 ale dla WAS!!!

Wszyscy dzisiaj chcemy Wam udowodnić, że jesteśmy pasjonatami tego co robimy. Ja dość osobiście zwierzę się Wam dlaczego uwielbiam robić filmy ślubne bo to jest istota wydaje mi się każdej pasji. 

Pierwszą rzeczą są (tak wiem, oczywista oczywistość) emocje, które towarzyszą temu dniu. Wierzcie mi ale każda łza radości czy nawet smutku jest przeze mnie odbierana bardzo intensywnie przez co nieraz czuję się tak jak bym sam był zaangażowanym gościem weselnym w tym dniu. Fajne jest to, że gdy montuje film już w studiu nie raz te emocje powracają i wtedy czuję WOW….że właśnie o to chodzi. Bez tego nie robiłbym filmów ślubnych albo „produkował” bym je na sposób rutynowy. Zapewne bezdusznie, bez tego ważnego wydaje mi się czynnika ludzkiego .

Kolejny aspekt, który przychodzi mi do głowy to estetyka. Uwielbiam (moja kamera jeszcze bardziej) kolory i światła związane z tym dniem. Wierzcie mi ale mimo pozornego podobieństwa ślubów ostatecznie każdy z nich jest inny.  Bardzo często mam nawet tak, że gdy filmuje jakiś piękny detal lub plener to w głowie słyszę zdanie: „uwielbiam tą robotę!!!” :Czasem gdy fotograf ślubny stoi obok mnie to po prostu wymawiam te słowa na głos :). Wtedy tworzy się fajna atmosfera między nami i odrazu lepiej się pracuje.  (Uwaga: dobre współdziałanie z fotografem w dniu ślubu to dla mnie mega ważny element. Tutaj znajdziecie listę fotografów z którymi współpracuję)

Trzeci element to miejsca. Jak zapewne zauważyliście pracuję w różnych lokalizacjach Polski i nie tylko. Uwielbiam poznawać nowe rejony geograficzne a w związku z tym również i nowych ludzi i tutaj dochodzimy do czwartego elementu. Ja po prostu lubię ludzi i ich nieskończoną różnorodność. 

Tyle ode mnie bo tych czynników jest jeszcze cała masa. Jeśli czujecie moje podejście a w związku z tym również i moje filmy zachęcam Was do kontaktu. Razem możemy zdziałać wiele ale nawet jeśli doszliście do tego momentu tekstu i nie czujecie ani moich filmów ani mojego podejścia to nic nie szkodzi. Dla mnie bardzo ważne jest to byśmy prawdziwie czuli naszą przyszłą współpracę. Tutaj możecie skontaktować się ze mną.

Coś o dźwięku w filmie…

Ścieżka dźwiękowa chociaż często niezauważalna przez oglądającego, odgrywa bardzo istotny wpływ na  odbiór danego filmu. Film czuję bardzo muzycznie i rytmicznie dlatego też ważna jest dla mnie strona dźwiękowa każdej produkcji. Wykorzystuję tą umiejętność najlepiej jak tylko potrafię.

Zapraszam do kontaktu

Moje filmy znajdziesz tutaj.

Bardzo osobiście…

Filmem zacząłem interesować się już w dzieciństwie. Na wiele lat pochłonęła mnie ostatecznie muzyka i dopiero jakąś dekadę temu zacząłem interesować się tą sztuką znacznie intensywniej.  Wpierw oczywiście była fotografia. Jednakże nieruchomy obraz bez dźwięku był dla mnie czymś w czym nie potrafiłem w pełni wyrazić tego co chciałem. Wraz z tym jak na moich oczach  dynamicznie rozwijała się technologia oraz cyfrowy zapis audiowizualny, co raz częściej zacząłem rozważać kwestie zawodowego wejścia w film. Dopiero za namową mojej siostry, która jest zawodowym fotografem zdecydowałem, że tak! Wchodzę w to !

I nie żałuję tej decyzji bo od tamtego momentu  jest to dla mnie niezwykła podróż i wielka przygoda zarazem.

 

 

Powrót do menu