Śluby

Moja historia dotarcia do punktu, w którym jestem teraz wymagała wielu lat poszukiwań. Nie wiem czy gdyby nie taka a nie inna przeszłość, moje filmy ślubne były by takie jakie są obecnie. Przypuszczam, że raczej nie.

Poznaj moją historię

Czym są dla mnie śluby?  Dziś coraz więcej par rozważa opcje reportażu, który objął by ich dzień na sposób wyjątkowy ale zarazem krótki i zwięzły. Coraz częściej można usłyszeć z ich ust, iż nie chcą nudzić sie podczas oglądania swojego filmu. Chcą do niego wracać z przyjemnością po wielu latach. Źle kojarzą im się nudne projekcje wielogodzinnych produkcji tego typu.

Dlaczego moje pary wracają do swoich filmów? Zapisz się na newsletter i otrzymasz darmowy poradnik, który pomoże Ci podjąć ostateczną decyzje! 

Naturalny Film Ślubny to zatem pełen emocji reportaż potrafiący wywoływać łzy, radość, śmiech w dobrze dobranym czasie. Dzięki temu będziecie chcieli do niego ponownie wrócić i obejrzeć go jeszcze raz. Może już następnego dnia, może za rok a może za 10 lat. Spodobała się Wam ta propozycja? Zapraszam do kontaktu tutaj

Wypełnijcie formularz kontaktowy i poproście o cennik.  W dziale FAQ znajdziecie listę najczęściej zadawanych pytań. Chciałbym też dowiedzieć się czegoś więcej na temat dnia Waszego ślubu i po prostu wysłuchać  Waszych propozycji omawiając tym samym z Wami szczegóły. Zachęcam także do kontaktu telefonicznego pod numerem tel: 889014570. Możecie także podać Wasz numer w formularzu kontaktowym a ja do Was oddzwonię.

Zobacz moje filmy ślubne tutaj