Filmowiec ślubny

Filmowiec ślubny – Cechy dobrego kamerzysty ślubnego wg Karoliny i Janka

Filmowiec ślubny wg Karoliny i Jana

-Dzień dobry, tu Karolina, szukamy kamerzysty na nasze wesele. Czy ma Pan wolny termin 2 października tego roku?

-Dzień dobry, tak termin mam wolny :)” 

I tak rozpoczęliśmy naszą współpracę. Bardzo owocną ponieważ Karolina i Janek zdecydowali się na pakiet rozszerzony wraz z sesją plenerową w górach. Było bardzo owocnie i pięknie zarazem. Ślub i wesele zresztą też. O tym co było dla nich ważne podczas wyboru kamerzysty opowiedzą Wam sami bohaterowie tego dnia w poniższym krótkim wywiadzie.

-Jako młoda para czy od początku planowaliście kamerzystę czy pomysł na niego pojawił się w ostatnim momencie ? 

-Kamerzystę planowaliśmy od początku, oprócz zdjęć chcieliśmy mieć pamiątkę w postaci filmu i teledysku, do którego moglibyśmy wracać, aczkolwiek na Ciebie trafiliśmy w ostatnim momencie (ze względu na rezygnację innego kamerzysty), ale totalnie nie żałujemy.

OFERTA – FILM ŚLUBNY
filmowiec ślubny

Jeśli wahaliście się z podjęciem decyzji czy zamówić kamerzystę to dlaczego ?  

-Główne obawy dotyczyły jakości oraz zawartości filmu, który otrzymamy, ciężko w 100% przewidzieć jaki materiał uda się zgromadzić kamerzyście. 

Od razu odrzuciliśmy kamerzystów, którzy oferowali nam tzw. 3 godzinne tasiemce, zależało nam na tym, aby film był na tyle długi, żeby zawierał wszystkie najważniejsze chwile i oddał klimat całego wydarzenia, radość naszą i gości, ale jednocześnie na tyle krótki, żeby przyjemnie się do niego wracało. 

Po wstępnych ustaleniach z Tobą już wiedzieliśmy, że będzie dobrze, wysłuchałeś wszystkich naszych oczekiwań i wspólnie doszliśmy do kompromisu jak ten film ma wyglądać. Efekt jest taki, że film oglądaliśmy już kilka razy, chętnie pokazujemy go rodzinie i przyjaciołom i oni również są zachwyceni. 

Co sprawia, że małżonkowie nie wracają do swojego filmu ślubnego? Poznaj 3 fatalne błędy, które powodują że tak się właśnie dzieje

filmowiec ślubny

Co było dla Was ważne przy wyborze kamerzysty ślubnego ? 

-Chyba najistotniejsze było dla nas to, żeby mieć podobną wizję oraz żeby styl poprzednich dzieł nam odpowiadał,  ale również otwartość, elastyczność, umiejętność słuchania oraz głowa pełna pomysłów. 

Kolejnym aspektem istotnym dla nas była muzyka dobierana do filmów – Poprosiłeś nas o zaufanie w tej kwestii i zrobiłeś to perfekcyjnie, dobierając muzykę instrumentalną, ponadczasową, idealnie dopasowaną do klimatu filmu. (nie jesteśmy fanami podkładu pod film w postaci popularnych w danym czasie radiowych hitów, muzyka powinna być dopełnieniem obrazu, a nie głównym elementem, na który zwraca się uwagę)

Istotny oczywiście był również stosunek ceny do jakości. 

Filmowiec ślubny

Jakich negatywnych aspektów chcieliście uniknąć podczas współpracy z kamerzystą na Waszym ślubie ? 

-Hm, chyba przede wszystkim obawialiśmy się zbytniego reżyserowania, konieczności powtarzania kilka razy tego samego tylko dla idealnego ujęcia oraz, że goście będą czuli się nieswojo, tymczasem swoją dyskrecją wtapiałeś się w otoczenie, dzięki czemu materiał według nas wyszedł bardzo naturalnie, oczywiście służyłeś też radą i sugestią kiedy tego potrzebowaliśmy. 

Co Was zaskoczyło we współpracy ze mną?

-Zorganizowanie, ustalenie planu całego dnia krok po kroku, ogrom czasu poświęcony na rozmowę, tak abyśmy byli zadowoleni z ostatecznego efektu pracy. Bardzo dokładnie przedyskutowaliśmy ujęcia na których nam zależy, jakich chcielibyśy uniknąć. A także spokój podczas pracy, który niewątpliwie oddziaływał na otoczenie. 

No i muzyka 😉

Zobacz teledysk ślubny czyli efekt końcowy naszej współpracy z Karoliną i Jankiem

OFERTA – FILM ŚLUBNY
Karol Niezgoda
Karol Niezgoda
Artykuły: 45