Dom Przyjęć PREMIUM – Wesele na Śląsku – Wesele w Radlinie

Dom Przyjęć PREMIUM – Wesele na Śląsku – Wesele w Radlinie

Dom przyjęć Premium na twój dzień ślubu? Mogę tylko wyobrazić sobie jak ważną kwestią dla Ciebie jest dobra sala weselna. Nie chcesz przysłowiowej wtopy, zależy Ci by goście byli zadowoleni a na głowie czasem i inne osoby Ci tego wyboru nie ułatwiają. Musisz zdać sobie z jednej ważnej rzeczy. Wszystkich nie zadowolisz.

W tym artykule może będę w stanie Ci jakoś pomóc w wyborze takiego miejsca.

Jako producent filmów ślubnych na Śląsku, mam niezwykłe szczęście smakować jedzenia w najróżniejszych salach. Natomiast słyszałem niejednokrotnie niesprawiedliwą opinię o tym, iż jakoby kuchnia Śląska jest jednakowa w całym jego regionie. Nie zgadzam się z tym. Są bowiem sale weselne, które miewają coś takiego jedynego w swoim rodzaju co powoduje, że chce się tam wracać. Jednym z nich jest właśnie Dom Przyjęć Premium w Radlinie.

OFERTA – FILM ŚLUBNY

Dom Przyjęć Premium –  jedzenie mega!!!

Domu Przyjęć Premium miałem okazję pracować dwa razy. Za pierwszym razem szedłem w nieznane ufając jednak gdzieś w głębi serca, że tereny Radlina czy Rybnika to raczej dobrej jedzonko. Jako syn zawodowej kucharki znającej sie na rzeczy mam dość wyrafinowany gust. Śląskie jedzenie dość mocno ewoluowało w ostatnim czasie. Pojawiło się sporo nowości i być może czasem jakiś udziwnień. Ja jednak nadal tą kuchnie uwielbiam.

Jeśli chodzi o Dom Przyjęć Premium w Radlinie to nie pomyliłem się. Mam taką zasadę, że jeśli jedzenie tak samo smakuje jak pachnie to jest to jak najbardziej udane jedzenie. Potwierdzam to w przypadku tej sali.  Nie mogłem się nadziwić jak bogato były stoły zastawione i ciągle na nich coś było. Z drugiej strony nie czułem jakiegoś przesytu. Po prostu w sam raz a zatem, gdy kręciłem kolejny film ślubny w Dom Przyjęć Premium, spieszyłem w to miejsce z miłą chęcią.

Zobacz jak w Domu Przyjęć Premium bawili się Michalina i Adam

Menadżer Domu Przyjęć Premium – pierwsza klasa

Po pierwsze bardzo spodobało mi się to, iż menadżer witający młodą parę nie tylko sprawdzał czy stoły są w pełni zastawione. To co mi w nim mocno zaimponowało to fakt, że często pytał gości czy wszystko im smakuje i czy czegoś nie brakuje. Uważam, że kontakt gospodarza z gośćmi na salach weselnych to mega ważny element budujący relacje i zmniejszający dystans. W mojej opinii sądzę, iż każdy dom przyjęć tego typu powinien takiego gospodarza posiadać.

Ponadto nie miałem wrażenia, żeby menadżer mówił i zachowywał sie tak z jakiejś marketingowej konieczności. Czułem mocno, że on po prostu taki jest i działa tak od serca, po ludzku. Panie kelnerki miały podobnego ducha spontaniczności ale też i pracowitości. Konkretne ale zarazem miłe i ludzkie bez tak zwanego marketingowego wyrafinowania.

Ładny i cichy plener mimo pozornego zgiełku

Dom Przyjęć Premium to przede wszystkim sala. W mojej opinii bardzo przestronna ale też jakaś taka przytulna. Nie czuło się w niej atmosfery wielkiego gmachu jak w sali gimnastycznej. Miejsce dla zespołu lub DJ-a również przestrzenne. Ponadto Dom Przyjęć Premium posiada również na swoich tyłach zgrabny i miły plenerek. Dla mnie jako twórcy filmów ślubnych to bardzo ważne. Takie miejsce z powodzeniem mogłem wykorzystać wraz z fotografem do sesji plenerowych z młodą parą i gośćmi.  Zobaczcie zresztą film powyżej, który w tejże sali miałem okazje kręcić.

Dom przyjęć Premium

Gdzie coś więcej o mnie i Domu Przyjęć Premium?

Zachęcam Was mocno do wejścia na moją stronę tutaj gdzie możecie zobaczyć inne filmy ślubne.  Z kolei klikając tutaj możecie dowiedzieć się nieco więcej informacji o tej świetnej sali weselnej, którą Wam szczerze polecam!!! Wierzcie mi ale jeżeli chcecie swój dzień przeżyć dobrze i bez stresu skontaktujcie się z nimi i pytajcie o wolny termin. Nawet jeśli Wasz dzień ślubu to odległość kilku lat to nie ma na co czekać. Pamiętajcie, że takie sale jak Dom Przyjęć Premium w Radlinie szybko zapełniają swoje terminy.

Powodzenia Wam życzę w organizacji Waszego ślubu i wesela. Hej ?

Karol Niezgoda
Karol Niezgoda
Artykuły: 49