Film ślubny z dronem. Naturalne Filmy Ślubne

Film ślubny z dronem. 

Zapewne zastanawialiście się czy film ślubny z dronem byłby dobrą opcją do uzupełnienia pamiątki z dnia Waszego ślubu. Opcja dzisiaj dość mocno akcentowana wśród wielu firm specjalizujących się w tej dziedzinie.  Zgadzam się, że film ślubny z dronem i ujęciami z lotu ptaka robi wrażenie. Ale czy zawsze?

Kim jestem?

Mam na imię Karol i jestem producentem filmów ślubnych oraz licencjonowanym operatorem bezzałogowych statków powietrznych. Dziękuje Wam, że właśnie poświęcacie swój cenny czas na przeczytanie tego tekstu. W gąszczu ofert i mnóstwa spraw do załatwienia, które zapewne Was jeszcze czekają w związku z Waszym ślubem doceniam to. W mojej opinii to Ważny tekst dla Was jako przyszłej młodej pary.

 Jako fan lotnictwa uwielbiam drony tak jak być może też Wy. Chętnie zreszta podczas rozmowy z Wami o tym pogadam. Ujęcia z tej perspektywy ptaka potrafią być bardzo osobliwe jeśli tylko coś się z tej perspektywy dobrze prezentuje. Unikam ujęć, które są efektowne tylko dlatego, że pokazują coś z lotu ptaka. Za nim jednak zaczniecie czytać ten tekst, w filmie poniżej możecie poznać pewną esencje tego co robię.

Chcesz wracać do swojego filmu ślubnego po latach? Tutaj poznasz 3 kardynalne błędy, przez które nie znosimy filmów ślubnych

Gdzie jest granica kiczu?

Niestety czy tego chcemy czy nie ale w naszej kochanej ojczyźnie (bez ironii bo sam jestem patriotą) mamy jeszcze wiele miejsc, które nie do końca prezentują się dobrze. Są lokalizacje, które po wzniesieniu się obiektu latającego z kamerą ujawniają swoje mocne niedoskonałości. I teraz zastanówcie się dobrze. Bardzo zależy Wam na filmie ślubnym z dronem ? Czy włączenie tej opcji za wszelką cenę ma sens jeżeli ma służyć tylko jednemu: pokazania czegoś z lotu ptaka?

A jeżeli budynek lub jakiś teren ma wokoło linie wysokie napięcia, cmentarz lub kominy i zakłady przemysłowe? Operator drona może się silić ale i tak zawsze coś wejdzie mu w kadr. Z drugiej strony możemy to tak zostawić ale czy tylko po to by powiedzieć sobie i znajomym: „Mamy super kamerzystę z dronem. WOW ale będzie czad!!!” Ale czy to ma służyć wyłącznie jakiemuś prestiżowi lub dowartościowaniu się? Myślę, że ujęcia z drona to coś więcej niż chwilowy efekt WOW!

Nie zawsze bujanie w obłokach ma sens!

Spójrzcie na to zdjęcie powyżej. To jedno z polskich miast. Czy chcielibyście film ślubny z dronem z takimi ujęciami? Zgadzam się, że to ujęcie w filmie o innej tematyce jest jak najbardziej ok. Ale film ślubny? Wierzcie mi lub nie ale nie jeden obiekt, kościół bądź budynek sali weselnej prezentował się lepiej, gdy ujęcia wykonywałem tradycyjnie kamerą z ziemi. Sekretem dobrego filmu ślubnego nie jest pokazanie wszystkiego za wszelką cenę. Ten sekret to umiejętność dobrego ukrycia również tego co niepotrzebne.  A co jest Wam potrzebne?

Film + foto – pakiet  w jednym? Poznaj 3 główne powody, dla których tego nie robię

Film ślubny to równie ważna pamiątka

Uważam, że zasługujecie na piękną pamiątkę podobną do tej jaką otrzymacie od fotografa ślubnego. (Polecam Wam przy okazji świetnych fotografów, z którymi współpracuje. Kliknijcie w ten link tutaj) Pamiątki ze wspomnieniami dobrze uchwyconymi estetycznie. Jeżeli mieszkacie na terenach nie objętych restrykcjami lotniczymi i czujecie, że warto je pokazać z lotu ptaka jestem jak najbardziej za.

Jeśli widzieliście, że Wasza sala weselna bądź kościół prezentują się świetnie z powietrza to super. Napiszcie do mnie bo mam dla Was dobrą wiadomość. Opcja drona w mojej ofercie podstawowej jest gratis. Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej kliknijcie tutaj by obejrzeć niektóre z moich filmów ślubnych. Filmów ślubnych z dronem również 🙂

Zapytaj o ofertę

Moje filmy ślubne