film ślubny z dronem

Film ślubny z dronem – Czy oby zawsze ma to sens?

Film ślubny z dronem a przerost formy nad treścią

Myślisz sobie czy film ślubny z dronem byłby dobrą opcją do uzupełnienia pamiątki z dnia Waszego ślubu. Opcja dzisiaj dość mocno akcentowana wśród wielu firm specjalizujących się w tej dziedzinie. Zgadzam się, że film ślubny z dronem i ujęciami z lotu ptaka robi wrażenie. Ale czy zawsze?

Kim jestem?

Mam na imię Karol i jestem producentem filmów ślubnych oraz licencjonowanym operatorem bezzałogowych statków powietrznych. Dziękuje Ci, że właśnie poświęcasz swój cenny czas na przeczytanie tego tekstu. W gąszczu ofert i mnóstwa spraw do załatwienia, które zapewne Cię jeszcze czekają w związku z Waszym ślubem doceniam to. W mojej opinii to Ważny tekst dla Was jako przyszłej młodej pary.

OFERTA – FILM ŚLUBNY
film ślubny z dronem

Jako fan lotnictwa uwielbiam latanie i filmowanie dronem . Chętnie zreszta podczas rozmowy z Tobą o tym pogadam. Ujęcia z tej perspektywy ptaka potrafią być bardzo osobliwe jeśli tylko coś się z tej perspektywy dobrze prezentuje. Unikam jednak ujęć, które są efektowne tylko dlatego, że pokazują coś z lotu ptaka.

Gdzie jest granica kiczu?

Niestety czy tego chcemy czy nie ale w naszej kochanej ojczyźnie (bez ironii bo sam jestem patriotą) jest jeszcze wiele miejsc, które nie do końca prezentują się dobrze. Są lokalizacje, które po wzniesieniu się obiektu latającego z kamerą ujawniają swoje mocne niedoskonałości. Mam zatem do Ciebie pytanie. Bardzo zależy Ci na filmie ślubnym z dronem ? Czy włączenie tej opcji za wszelką cenę ma sens jeżeli ma służyć tylko jednemu: pokazania czegoś z lotu ptaka?

A jeżeli budynek lub jakiś teren ma wokoło linie wysokie napięcia, cmentarz lub kominy i zakłady przemysłowe? Operator drona może się silić ale i tak zawsze coś wejdzie mu w kadr. Z drugiej strony możemy to tak zostawić ale czy tylko po to by powiedzieć sobie i znajomym: „Mamy super kamerzystę z dronem. WOW ale będzie czad!!!” Ale czy to ma służyć wyłącznie jakiemuś prestiżowi lub dowartościowaniu się? Myślę, że ujęcia z drona to coś więcej niż chwilowy efekt WOW!

Pytanie zatem co jest dla Ciebie ważne? Jeśli to pytania sprawia Ci kłopot to postaram się Ci jakoś w tym pomóc. Czasem po prostu mniej oznacza więcej. Może nawet jest Ci osobiście znane to przysłowie. One świetnie odnosi się również to tematu, który właśnie podejmuje.

film ślubny z dronem

Nie zawsze bujanie w obłokach ma sens!

Spójrz na to zdjęcie powyżej. To jedno z polskich miast. Czy chcialbyś film ślubny z dronem z takimi ujęciami? Zgadzam się, że to ujęcie w filmie o innej tematyce jest jak najbardziej ok. Ale film ślubny?

Wierz mi lub nie ale nie jeden obiekt, kościół bądź budynek sali weselnej prezentował się lepiej, gdy ujęcia wykonywałem tradycyjnie kamerą z ziemi. Sekretem dobrego filmu ślubnego nie jest pokazanie wszystkiego za wszelką cenę. Ten sekret to umiejętność dobrego ukrycia również tego co niepotrzebne. Co o tym myslisz?

Zobacz poniżej film ślubny z dronem jaki zrobiłem dla Angeli i Bartosza

Film ślubny to równie ważna pamiątka

Uważam, że zasługujeszna piękną pamiątkę podobną do tej jaką otrzymasz od fotografa ślubnego. (Polecam Ci przy okazji świetnych fotografów, z którymi współpracuje tutaj) Pamiątki ze wspomnieniami dobrze uchwyconymi estetycznie. Jeżeli mieszkasz na terenach nie objętych restrykcjami lotniczymi i czujesz, że warto je pokazać z lotu ptaka jestem jak najbardziej za.

Jeśli uważasz, że Wasza sala weselna bądź kościół prezentują się świetnie z powietrza to super. Napisz do mnie bo mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Opcja drona w mojej ofercie podstawowej jest gratis. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej kliknij tutaj by obejrzeć niektóre z moich filmów ślubnych. Filmów ślubnych z dronem również ?

Chcesz wracać do swojego filmu ślubnego po latach? Tutaj poznasz 3 kardynalne błędy, przez które nie znosimy filmów ślubnych

OFERTA – FILM ŚLUBNY
Karol Niezgoda
Karol Niezgoda
Artykuły: 49