Film ślubny z dronem. Naturalne Filmy Ślubne

Film ślubny z dronem. 

Zapewne zastanawialiście się czy film ślubny z dronem byłby dobrą opcją do uzupełnienia pamiątki z dnia Waszego ślubu. Opcja dzisiaj dość mocno akcentowana wśród wielu firm specjalizujących się w tej dziedzinie.  Zgadzam się, że film ślubny z dronem i ujęciami z lotu ptaka robi wrażenie. Ale czy zawsze?

Kim jestem?

Mam na imię Karol i jestem producentem filmów ślubnych oraz licencjonowanym operatorem bezzałogowych statków powietrznych. Dziękuje Wam, że właśnie poświęcacie swój cenny czas na przeczytanie tego tekstu. W gąszczu ofert i mnóstwa spraw do załatwienia, które zapewne Was jeszcze czekają w związku z Waszym ślubem doceniam to. W mojej opinii to Ważny tekst dla Was jako przyszłej młodej pary.

 Jako fan lotnictwa uwielbiam drony tak jak być może też Wy. Chętnie zreszta podczas rozmowy z Wami o tym pogadam. Ujęcia z tej perspektywy ptaka potrafią być bardzo osobliwe jeśli tylko coś się z tej perspektywy dobrze prezentuje. Unikam ujęć, które są efektowne tylko dlatego, że pokazują coś z lotu ptaka. Za nim jednak zaczniecie czytać ten tekst, w filmie poniżej możecie poznać pewną esencje tego co robię.

Gdzie jest granica kiczu?

Niestety czy tego chcemy czy nie ale w naszej kochanej ojczyźnie (bez ironii bo sam jestem patriotą) mamy jeszcze wiele miejsc, które nie do końca prezentują się dobrze. Są lokalizacje, które po wzniesieniu się obiektu latającego z kamerą ujawniają swoje mocne niedoskonałości. I teraz zastanówcie się dobrze. Bardzo zależy Wam na filmie ślubnym z dronem ? Czy włączenie tej opcji za wszelką cenę ma sens jeżeli ma służyć tylko jednemu: pokazania czegoś z lotu ptaka? A jeżeli budynek lub jakiś teren ma wokoło linie wysokie napięcia, cmentarz lub kominy i zakłady przemysłowe? Operator drona może się silić ale i tak zawsze coś wejdzie mu w kadr. Z drugiej strony możemy to tak zostawić ale czy tylko po to by powiedzieć sobie i znajomym: „Mamy super kamerzystę z dronem. WOW ale będzie czad!!!” Ale czy to ma służyć wyłącznie jakiemuś prestiżowi lub dowartościowaniu się? Myślę, że ujęcia z drona to coś więcej niż chwilowy efekt WOW!

Nie zawsze bujanie w obłokach ma sens!

Spójrzcie na to zdjęcie powyżej. To jedno z polskich miast. Czy chcielibyście film ślubny z dronem z takimi ujęciami? Zgadzam się, że to ujęcie w filmie o innej tematyce jest jak najbardziej ok. Ale film ślubny? Wierzcie mi lub nie ale nie jeden obiekt, kościół bądź budynek sali weselnej prezentował się lepiej, gdy ujęcia wykonywałem tradycyjnie kamerą z ziemi. Sekretem dobrego filmu ślubnego nie jest pokazanie wszystkiego za wszelką cenę. Ten sekret to umiejętność dobrego ukrycia również tego co niepotrzebne.  A co jest Wam potrzebne?

Film ślubny to równie ważna pamiątka

Uważam, że zasługujecie na piękną pamiątkę podobną do tej jaką otrzymacie od fotografa ślubnego. (Polecam Wam przy okazji świetnych fotografów, z którymi współpracuje. Kliknijcie w ten link tutaj) Pamiątki ze wspomnieniami dobrze uchwyconymi estetycznie. Jeżeli mieszkacie na terenach nie objętych restrykcjami lotniczymi i czujecie, że warto je pokazać z lotu ptaka jestem jak najbardziej za. Jeśli widzieliście, że Wasza sala weselna bądź kościół prezentują się świetnie z powietrza to super. Napiszcie do mnie bo mam dla Was dobrą wiadomość. Opcja drona w mojej ofercie podstawowej jest gratis. Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej kliknijcie tutaj by obejrzeć niektóre z moich filmów ślubnych. Filmów ślubnych z dronem również 🙂

Zapytaj o ofertę

Moje filmy ślubne