Spot promocyjny

Spotcuts Film

Spot promocyjny, który daje zysk

Spot promocyjny – film który daje zysk

Zastanawiałeś się po co Ci filmowy spot promocyjny ? Zależy Ci na prestiżu czy na czymś więcej? Bo jeśli jesteś właścicielem jakiejś marki to zakładam, że zależy Ci na zyskach. Na prosty rozum widzę to tak. Realizujemy razem spot promocyjny, który ma dla Ciebie zarabiać a nie służyć jedynie jako ozdoba na twojej stronie.

Mam na imię Karol i prócz realizacji filmowych mam również wiedzę i narzędzia, które pomagają właścicielom firm w lepszej sprzedaży. Spot promocyjny ma dla Ciebie zarabiać i zależy mi na tym najbardziej.

Spot reklamowy czy reportaż?

Zastanawiasz się nad spotem reklamowym, filmem promocyjnym lub zarejestrowaniem jakiegoś interesującego eventu? A może znasz jakiś ciekawych ludzi lub ich działania i chcesz za pomocą filmu opowiedzieć o nich jakąś historię? Spot promocyjny, dokument lub dwa te kierunki połączone w jednym filmie? Dla mnie bajka! Czuję się tutaj jak ryba w wodzie.

Miałem tą przyjemność by wykonać ten niezwykły film. Uwielbiam dokumenty, w których ludzie opowiadają o swoich zmaganiach i wyzwaniach. Sport na filmowo jest bardzo wdzięcznym tematem. Sport to moja działka.

Dokument i reportaż z wywiadami? Nie jest mi straszny. Uwielbiam tego typu zlecenia. Zobacz więcej oglądając relacje z międzynarodowego festiwalu Jazztrzębie 2019.

Poniżej Monika w spocie opowiadającym o marce specjalizującej się w zdrowym i smacznym żywieniu. Znowu sport i coś co kocham kręcić oraz opowiadać o tym historię.

Karol Niezgoda

Sprawdź Ofertę

Jesteś zainteresowany moimi usługami ? Sprawdź moją ofertę.