Solo Movies

Solo Movies to dla mnie bardzo ważna przestrzeń by zmienić swoją perspektywę i nabrać dystansu do spraw codziennych. To miejsce na filmy o zupełnie innej tematyce niczym solowe płyty muzyków. Filmy bez żadnych kompromisów płynące z mojego serca i również tworzone dla niego. Brzmi egocentrycznie? Już spieszę z wyjaśnieniem. Nie samym ślubem wideograf czy fotograf żyje. Swoją droga filmy ślubne możesz znaleźć tutaj. Zachęcam Cię do ich obejrzenia, bo to również dla mnie pasja. Solo Movies powstało zatem nie tylko dla mnie bym mógł się rozwijać jako wideografer ale również po to by filmy, które robię dla Was były po prostu jeszcze lepsze!!!

Pol and Me 

To nie cała Polska ale duża jej cześć i myślę, że pewna kwintesencja znaków charakterystycznych. Odnalezienie na nowo moich pasji zawdzięczam Bogu. Dostrzeganie piękna tego świata również jemu. Wszystkie filmy dedykuje jemu ale ten szczególnie.

Seria kolorów Boga

Powyższy film to boskie złoto jesieni a poniżej jego zimowy błękit. Seria filmów o pięknie boskich cudów, których wciąż nie sfinalizowałem. Prawdopodobnie powstanie jeszcze conajmniej jeden tego typu obraz. Golden Touch nakręciłem bardzo spontanicznie. Większość tych ujęć nagrałem w okresie jesiennym w obrębie miejsca mojego zamieszkania. Ale znajdziecie w nim także coś z dalekich Mazur, Doliny Kościeliskiej oraz szlaku Babiej Góry.

Niebieski Dotyk Gór

Jestem pewien, że znasz nasze kochane Tatry.  Są doskonałym miejscem na sesje ślubne ale dla mnie to za mało. Moje niezaspokojone pragnienie pokazania ich potęgi spełniło się w powyższym filmie. 

Cicha Praga

Wiele lat temu zauroczyło mnie to miejsce. Praga mimo zgiełku turystów wydaje mi się jakaś taka cicha i przytulna. Być może ten dzień, w którym realizowałem zdjęcia był właśnie taki wyjątkowy.

Lizbona – moje korzenie pasji

Portugalia to miejsce, w którym na nowo narodziła się we mnie iskra powrotu do pasji fotografii i filmu. Zawdzięczam to mojej siostrze i jej mężowi, którzy jako zawodowi fotografowie zarazili mnie i wspierali w tej nowej pasji na kolejne lata. Film z dedykacją dla nich osadzony w kontekst mistrzostw świata w piłce nożnej w roku 2018.

Szczęście Super Blue Moon 

Pamiętacie dzien 31 stycznia 2018? Wtedy księżyc był niezwykły. Zjawisko widziane dosyć rzadko. Miałem niezwykłe szczęście, że mogłem w tym uczestniczyć i to uwiecznić.

Już wiesz, że to moja pasja. Filmy czuję bardzo rytmicznie ponieważ jestem również muzykiem. Tutaj znajdziesz moją perkusyjną stronę. Powyższy film opowiada o tym jak wiosna tworzy coś czego nie widzimy gołym okiem. W naszej pogoni za naszymi sukcesami i przetrwaniem to wszystko przemija a my tego nawet nie dostrzegamy.