Fotograf ślubny – Partnerzy

Spotcuts Film

Chcesz mieć film ślubny,
do którego będziesz wracać?

Fotograf ślubny – Sala weselna – Zespół weselny – Animator czyli co powoduje dobrą współprace filmowca z innymi usługodawcami.

Widzę to tak. Czy jest to makijażystka, czy zespół czy wedding planner czy w końcu fotograf ślubny to bez dobrej współpracy będzie ciężko. Po tylu latach widzę, jak ważny to jest czynnik. Jeśli właśnie jesteś w trakcie poszukiwań dobrych usługodawców na swój ślub nie zapomnij o tym, bo to naprawdę jest dość ważne.

Przykładowo: Między mną kamerzystą a makijażystką powinna być zachowana delikatność i praca bez przesadnej ingerencji. Jeśli przykładowo makijażystka pewnych rzeczy sobie nie życzy, nie mam z tym problemu. Staram się by mogła wykonywać swój zawód jak najlepiej. Przecież pracujemy w obecności pani młodej, która ma wystarczającą ilość swoich zmartwień ślubnych. Po co zatem przysparzać jej dodatkowych i niepotrzebnych trosk.

Między mną a DJ’em lub zespołem weselnym musi być komunikacja by precyzyjnie omówić kwestię organizacyjne, czyli co i kiedy będzie się działo na Twoim weselu.

Miedzy mną a fotografem ślubnym rzecz ma się podobnie, czyli komunikacja i szczegółowe omówienie stylu pracy nas obu. Szczególnie dotyczy to przysięgi podczas mszy czy chociażby pierwszego tańca. Nie możemy sobie pozwolić na błędy w tak ważnych momentach Twojego dnia.

Jak widzisz bez współpracy będzie bardzo trudno. Przerabiałem to nie raz nie dwa i nie życzę nikomu tak zwanych kwasów weselnych. Domyślam się też, że zależy Ci na tym by Twój dzień ślubu dobrze zachował się w Waszej pamięci,
dlatego też poniżej znajdziesz partnerów wielorakich usług ślubnych, z którymi współpracuję i których Ci szczerze polecam:

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny

www.fabioazanha.com

Niezwykła para fotografów działająca na całym świecie. Spójrzcie z resztą na fotkę powyżej. To jedna z ich niezwykłych prac.
Być może czujecie potrzebę realizacji sesji bądź ślubu w niezwykłych rejonach świata.
Czy tak właśnie jest ?

W takim razie wejdźcie na stronę Fabia & Marii i skontaktujcie się z nimi tutaj koniecznie.
Ponadto możecie też obejrzeć film o tym jak pracujemy razem na pewnym niezwykłym ślubie tutaj

Fotograf ślubny

www.bartekwyrobek.pl
Boisz się, że trafisz na niedoświadczonego fotografa? Bartek z pewnością do takich osób nie należy. Prócz tego, że to obieżyświat, nagradzany był również na licznych konkursach międzynarodowych.
Ciepła, dobra ale zarazem bardzo energiczna osobowość.
Pomysłów na poczekaniu ma całą masę. Polecam bez cienia wątpliwości…

Fotograf ślubny

www.dlugoiszczesliwie.com
Dawida poznałem na pewnym polsko-portugalskim ślubie. Człowiek, który prócz pięknych zdjęć, jest też przede wszystkim osobowością pełną spokoju i cierpliwości. To co dla mnie było też ważne to fakt, że jest osobą wierzącą tak jak i ja. Uważam, że to jest ważne w kontekście pewnej estetyki tego co chcielibyśmy dla Ciebie zrobić.

Fotograf ślubny

www.grzesiekkogut.pl
Jeśli zależy Ci na fotografie ślubnym ze Śląska,
to sprawdź koniecznie stronę Grześka.
Po jego fotografiach możesz spodziewać się prawdziwych ujęć reportażowych oraz naturalnych zdjęć plenerowych.

www.krzysiekduda.pl
Jedna z takich osobowości, które bardzo cenię za spokój i pokorę.
Krzysiek łączy w sobie talent ale też niezwykły pokój radości życia.
Może też kogoś takiego szukacie? Polecam szczerze!!!

www.nanopixel.pl
Ciepły, spokojny i artysta zarazem.
Działa na terenie Śląska ale poza nim także.
Sprawdźcie jak działa ?

Jak znaleźć dobrego fotografa?
Polecam Wam szczerze ten darmowy kurs na co zwracać uwagę przy  wyborze odpowiedniego fotografa.  Opiera sie on na bazie wieloletnich doświadczeń Bartka Wyrobka, fotografa o którym wspomniałem Wam juz wcześniej. Kliknij w ten link i zapisz się do newslettera by go otrzymać.

Naprawdę Dobry Zespół weselny

Coverband Your Crush
Zawodowi muzycy. Dlaczego tak uważam? Ponieważ jako perkusista miałem przyjemność współpracować z jednym z członków tego zespołu przez niemal 10 lat (nagraliśmy nawet  dwie płyty)

Naprawdę Dobry DJ weselny

Dj Rafi
Rafał to kulturalny i zawodowy DJ, który ma jeszcze jedną fajną rzecz. Nie kompromituje gości słabymi zabawami. Co o tym myślisz? Ja w każdym razie na swoje wesele bym go wziął.

Fotograf ślubny

Naprawdę dobra animatorka:

Poznaj Gabrysie wraz z jej pomysłami na zagospodarowanie czasu dla dzieci Twoich gości podczas wesela klikając w link tutaj.


Gdzie znajdziecie jeszcze coś o mnie:

Polub Spotcuts Film na Facebooku:
www.facebook.com/spotcutsfilm

Spotcuts na Vimeo:
www.vimeo.com/user65231390

Subskrybuj kanał Spotcuts Film na YouTube:
www.youtube.com/channel/UC5fBeBQ2cKZ7TsOqMSkiUNw

Moja działalność muzyczna
www.karolniezgoda.com
Powrót do menu historii stworzonych przeze mnie.


Karol Niezgoda

Filmowiec czy kamerzysta ?

Cześć, pozwól że zatrzymam Cię tutaj na chwile. Karol mam na imię. Być może za chwilę usłyszymy się przez telefon. Fajnie by było ponieważ prócz filmu chciałbym oddać Ci również część siebie samego. To, że robię to co robię (a robię to z serducha) wynika z pewnego przełomu jaki nastąpił w moim życiu kilka lat temu…

Sprawdź Ofertę

Jesteś zainteresowany moimi usługami ? Sprawdź moją ofertę.