Śluby

Jeśli chcecie zobaczyć moje filmy ślubne znajdziecie je na stronie głównej tutaj.

Zachęcam Was również do mojej szczerej opinii na temat tego jakich filmów nie wykonuję klikając tutaj. Dzięki temu poznacie mnie znacznie lepiej.

Ofertę zaprojektowałem tak, aby pasowała do Waszych konkretnych potrzeb.

Wypełnijcie formularz kontaktowy i poproście o cennik.  W dziale FAQ znajdziecie listę najczęściej zadawanych pytań. Chciałbym też dowiedzieć się czegoś więcej na temat dnia Waszego ślubu i po prostu wysłuchać  Waszych propozycji omawiając tym samym z Wami szczegóły. Zachęcam także do kontaktu telefonicznego pod numerem 889 014 570. Możecie także podać Wasz numer w formularzu kontaktowym a ja do Was oddzwonię.

Czym są dla mnie śluby?  Kliknij link tutaj a dowiesz się nieco więcej. Czym są dla mnie Naturalne Filmy Ślubne? Dziś coraz więcej par rozważa opcje reportażu, który objął by ich dzień na sposób wyjątkowy ale zarazem krótki i zwięzły. Coraz częściej można usłyszeć z ich ust, iż nie chcą nudzić sie podczas oglądania swojego filmu. Chcą do niego wracać z przyjemnością po wielu latach. Źle kojarzą im się nudne projekcje wielogodzinnych produkcji tego typu. W dziale „O mnie” tutaj możesz przeczytać moją szczerą opinie o moim podejściu i czego nie znajdziesz w takim filmie.

Naturalny Film Ślubny to zatem pełen emocji reportaż potrafiący wywoływać łzy, radość, śmiech w dobrze dobranym czasie. Dzięki temu będziecie chcieli do niego ponownie wrócić i obejrzeć go jeszcze raz. Może już następnego dnia, może za rok a może za 10 lat. Spodobała się Wam ta propozycja? Zapraszam do kontaktu tutaj  

Więcej filmów znajdziesz tutaj