DJ na wesele – jak wpływa na film ślubny

DJ na wesele okiem i uchem kamerzysty ślubnego.

Jeśli szukasz dobrego DJ-a lub zespołu weselnego pomyśl też o tym jak taka usługa może wpłynąć na Twoje zdjęcia lub film ślubny z wesela. Czy mocno się pomylę przypuszczając, że najprawdopodobniej pierwsze myśli jakie przychodzą Ci do głowy szukając dobrego wykonawcy weselnego mogą być mniej więcej takie: “żeby tylko goście się dobrze bawili no i żeby się nie nudzili” albo może nawet masz obawy tego typu: “żeby tylko nie grał disco polo” …Dobra wiem, że to kwestia gustu…

Jeśli tego właśnie się obawiasz to w pełni się z Tobą zgadzam. Dobry DJ na wesele ma przede wszystkim pozostawić dobre wspomnienia z wesela. Oczywiste jest, że wszystkich zadowolić się nie da ale usuń perfekcjonizm na bok. Pomyśl o dobrym kompromisie.

Dj na wesele

DJ na wesele – na co powinieneś zwrócić uwagę?

Jeśli jednak pozwolisz to być może w tym miejscu, uda mi się pomóc Ci w wyborze kogoś odpowiedniego. Nie jestem może DJ-em weselnym ale za nim stałem się filmowcem ślubnym byłem kiedyś bardzo aktywnym muzykiem koncertowym.

Tym samym przez ten fakt a potem przez kilka lat pracy nad udoskonaleniem filmów ślubnych nauczyłem się również dostrzegać co najlepszego może wnieść sam DJ lub zespół weselny do filmu lub teledysku ze ślubu.

W ten sposób wyróżniłem 5 kluczowych cech wykonawców, które mogą spowodować, że Twoje wesele a tym samym również i film ślubny mogą stać się po prostu lepsze. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij w poniższy film a w nim wszystko Ci opowiem 🙂

Dobry DJ na wesele i lista moich rekomendowanych usługodawców.

Być może, któryś z wykonawców w filmie powyżej Ci się spodobał. Jeśli chciałbyś kogoś sprawdzonego z kim już osobiście współpracowałem, poniżej znajdziesz listę nie tylko Dj-ów ale również zespołów, których Ci szczerze polecam.

Jeśli szukasz kogoś w stylu kameralnym grającego z klasą i stylem to Tomasz Słupski znany jako Dj Tomsky będzie idealny. Tutaj link do jego strony.

Dolny Śląsk i okolice. Jeśli planujesz swoje wesele w tych rejonach polecam Ci również Rafała.Chłopak wie co robi i nie ma jak to mówią przysłowiowego obciachu 🙂

Jeden z ciekawszych Dj-ów a jednocześnie muzyków. DJ Danielo gra również na saksofonie. Świetna współpraca, stylowe używanie oświetlenia i mega repertuar.

Zespół Your Crush działa głównie na Śląsku. Znam ich już od dawna, bo gdy kiedyś sam muzykowałem grałem z basistą a na studiach muzycznych poznałem perkusistę 🙂 W tym miejscu możesz poznać ich lepiej.

OFERTA – FILM ŚLUBNY

Karol Niezgoda
Karol Niezgoda
Artykuły: 49