Oferta

Co chciałbym Ci dać i co mówią o mnie inni….

Czego pragniesz ?

Kochacie się… Postanowiliście pójść przez życie razem… Przed Wami ten NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ… Już wkrótce przed Bogiem złożycie przysięgę małżeńską. Teledysk i film ślubny może być najpiękniejszą pamiątką z tego wydarzenia, która będzie przenosić Was w czasie do tamtych chwil. I to od wrażliwości, empatii, spostrzegawczości filmowca zależy, czy w materiale filmowym uchwyci to, co dla Was najważniejsze. Tak, aby film ślubny, oddawał i ożywiał emocje, by zatrzymywał w oku kamery to, co piękne i ulotne, a przecież składające się na wyjątkową atmosferę tego wydarzenia.

Być może obawiasz się, że kamerzysta nie stanie na wysokości zadania. Być może szukasz wykonawcy, dla którego – podobnie jak dla Ciebie – wiara i Sakrament Małżeństwa są istotnymi wartościami. Być może bliskie Ci są płynne i statyczne ujęcia pozwalające uchwycić magię szczegółu bardziej niż migające szybko kadry. I być może poszukujesz filmowca, który gotów jest poświęcić czas, by Cię wysłuchać i porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i obawach. Kogoś, dla którego będziecie kimś ważnym, a nie „kolejnym ślubnym zleceniem”. Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu i być może znajdziesz tu coś interesującego dla siebie. Zobacz, jak to wygląda w praktyce.

Jak wygląda proces produkcji filmu / teledysku ślubnego?

  1. Czy jest wolny termin? Pytasz mnie mailowo o wolny termin. Jeśli termin, który Cię interesuje, nie jest zajęty umawiamy się na ok. 30 minutową rozmowę wstępną w dogodnym dla Ciebie terminie.
  2. Rozmowa wstępna: Podczas rozmowy omawiamy Wasze oczekiwania i zakres prac. Rozmowa jest niezobowiązująca i nie musi kończyć się podjęciem współpracy. 
  3. Rezerwacja terminów: W przypadku decyzji na „Tak!”, rezerwujemy termin nagrania ślubu i wesela (+ ewentualnie plenerów) i wysyłamy Wam dane do przelewu z prośbą o wpłacenie zadatku w kwocie 25% wartości całej usługi.
  4. Produkcja filmowa: W dniu Waszego ślubu nagrywamy materiał filmowy + w umówionych terminach nagrywanie plenerów. Ważna rzecz. Pracuję sam w pojedynkę byście czuli się komfortowo. W pewnych przypadkach drugi operator jest niezbędny. W razie takiej potrzeby powiem Wam o tym podczas rozmowy wstępnej.
  5. Opłata za film: Zaraz po weselu przesyłam Wam dane do przelewu na resztę kwoty, zgodną z umową i z pakietem jaki wybraliście.
  6. Etap postprodukcji: To intensywny i najbardziej czasochłonny, jeśli chodzi o zaangażowanie okres, w którym montujemy ujęcia, synchronizujemy dźwięk, dodajemy napisy, czyli tworzymy z surowego materiału Wasz film /teledysk ślubny. 
  7. Akceptacja: Gotowy materiał przedstawiamy Wam do akceptacji i, jeśli macie jakieś prośby czy uwagi, to modyfikujemy nagranie. To jest ostatni moment, abyśmy mogli wprowadzić korekty. 
  8. Finał: Oddajemy do Waszych rąk Wasz film /teledysk ślubny.

Zobacz moje filmy ślubne:

Co mówią o mnie inni?

Ania & Mateusz

Jeżeli ktoś się zastanawia, czy warto, to na prawdę warto! Jesteśmy szczęśliwi, że mieliśmy okazję poznać tak utalentowanego filmowca jak Karol. W każdym jego ujęciu widać, że wkłada całe serce w to, co robi. Człowiek o niesamowitej wyobraźni i pomysłowości. Ponadto bardzo mile wspominamy współpracę z Karolem, od pierwszej rozmowy przez dzień ślubu do późniejszej wymiany wiadomościami. Tak pięknego filmu ślubnego, jaki stworzył dla nas Karol, nie mogliśmy sobie wymarzyć. Już wiemy, że będziemy często wracać do filmu – jest fenomenalnie skomponowany. Obraz, światło, dźwięk… wszystko idealnie dopasowane, a jednocześnie taka naturalność. To jest film, który rzeczywiście chce się oglądać. Z całego serca dziękujemy!

Bruna & Ronan

We recently hired Spotcuts Film for our wedding, although we originally had not budgeted for a film we are more than delighted we did. Karol is amazing his work is out of this world he captured the day and night so so well. It was literally the best decision to hire Karol as this video we have we will cherish forever! Lovely guy and works so so hard on the day and afterwards to ensure you get the best resultsWe give him 100/10 his work is amazing and such a lovely guy to work with !

Jagoda & Robert:

Najlepszy kamerzysta na wesele!! Pełen profesjonalizm i głowa pełna pomysłów. Do tego bardzo pracowity i szczery człowiek. Widać że kręcenie filmów i montaż to jego pasja. Operuje kamerą w taki sposób, że go nie widać, co pozwala zapomnieć o tym, że ma się oko kamery na sobie. Świetne ujęcia, do których trzeba talentu i wyobraźni. Bez obaw można mu powierzyć najważniejszy dzień w życiu. P.S. proszę się słuchać Karola i dawać mu zielone światło na jego pomysły – naprawdę warto.

Oferta Film Ślubny

Pakiet EkonomicznyOd 2900 zł
Pakiet Ekonomiczny

Czas pracy filmowca: 12 godzin*
Ilość operatorów: 1
Film ślubny: 15-20 min
Dron

*Czas pracy do uzgodnienia np:
Od mszy/ceremonii do godziny 24
lub
od przygotowań do godziny 22

Dodatkowa godzina pracy: 300 zł

Fotograf ślubny
Pakiet Optymalny

Czas pracy filmowca: 14 godzin*
Ilość operatorów: 1
Film ślubny: 30-35 min
Filmowa sesja plenerowa w dniu ślubu
Dron
Bonus: Teledysk 2-3 minuty

*Czas pracy od przygotowań do godziny 24
Dodatkowa godzina pracy: 300 zł


Pakiet Premium Foto + FilmOd 8900 zł
Pakiet Premium Film + Foto

Czas pracy: 14 godzin*
Ilość operatorów: 2
Ilość zdjęć: Od 300-400
Teledysk: 3-5 min
Film ślubny: 30-40 min
Filmowa sesja plenerowa w dniu ślubu
Dron

*Czas pracy od przygotowań do godziny 24
Dodatkowa godzina pracy: 300 zł

Zobacz wpisy na moim blogu

Kilka ślubnych historii stworzonych prze zemnie.