sesja małżeńska

Filmowa sesja małżeńska? A dlaczego nie …

Dużo mówi się o sesjach narzeczeńskich, sesjach w dniu ślubu, sesjach plenerowych. Nie wiem jak Ty ale o sesjach małżeńskich zbyt wiele nie ma informacji. Przynajmniej w Polsce jest tak, że z reguły po ślubie i weselu przechodzi się dopiero na etap fotograficznych sesji rodzinnych. Oczywiście bardzo fajna sprawa, którą sam Ci zresztą polecam ale nie odczuwasz tu pewnej niezapełnionej próżni ?

A może dało by się tę lukę jakoś uzupełnić ? Moim zdaniem właśnie sesja małżeńska w formie filmowej pamiątki mogła by rozwiązać ten problem. Wyobraź sobie, że zabieram Was do jakiegoś miasta lub ważnej dla Was lokalizacji i tworzymy film, który zapieczętuje jakiś kolejny etap Waszego małżeństwa.

Co o tym myślisz?

sesja małżeńska

Mam na imię Karol i jestem filmowcem ślubnym. Coś bez czego nie wyobrażam sobie mojej pracy z parami to ten aspekt związany z czynnikiem ludzkim. Gdy na ostatnim etapie współpracy z moimi klientam oddaje im film ślubny staram się mimo zakończonej współpracy utrzymywać z nimi relacje.

Dlatego miałem nawet takie ciche pragnienie realizacji filmu o tym co dzieję się u nich kilka lat po ślubie. Poniekąd to marzenie w końcu spełniłem 🙂

Film ślubny, który uspakaja? Sprawdź nietypowe podejście filmowca ślubnego

sesja małżeńska

Filmowa sesja małżeńska w Katarze

Pewnego dnia przechadzając się w pięknym parku katarskiego Doha na moim urlopie spotkałem małżeństwo z Kambodży. Jolyda i Kim poprosili mnie o zdjęcie z okazji dnia św.Walentego. Ja zaproponowałem im sesje filmową. I tak oto powstał film, który możesz zobaczyć poniżej :).

Film z kolejnego etapu ich życia małżeńskiego a w dodatku w miejscu, w którym być może nie jedna para pragnie sesji filmowej lub fotograficznej.

Być może szukasz kamerzysty na ślub. Zachęcam mocno do kontaktu rzecz jasna. Jeśli jednak jesteś już po ślubie i chciałbyś podobny film napisz do mnie klikając przycisk oferty poniżej. Zorganizuje Wam małżeńską randkę jakiej jeszcze nie poznaliście 🙂

OFERTA – FILM ŚLUBNY
Karol Niezgoda
Karol Niezgoda
Artykuły: 49