wesele na kopcu

Wesele na Kopcu

Wesele na Kopcu Magdy i Tomka

Masz dylemat jakie miejsce wybrać na unikalne wesele? Wesele, które będzie się wyróżniać na tle innych? Nie interesuje Cię standardowa biel klasycznych sal? Tak się składa, że dzięki Magdzie i Tomkowi miałem okazję poznać bardzo oryginalną sale Wesele na Kopcu w Krakowie. Czerwona, ceglana i bardzo przestronna sala ze szklanym sufitem naprawdę robi wrażenie. W tym teledysku możesz zobaczyć o czym mówię .

Piękne wesele w Krakowie – Wesele na Kopcu okiem kamerzysty

Sala Wesele na Kopcu usytuowana jest w Krakowie. Dojazd pod górę samochodem wymaga małych zakrętasów ale warto się poświęcić. To i tak nic w porównaniu z małymi, ciasnymi uliczkami, jakie możemy spotkać w górach. Po drodze zapewne spotkasz idących na Kopiec Kościuszki turystów. Nie obawiaj się jednak, że bedą solą w oku Twoich gości weselnych. Miejsce parkingowe posiada wydzielone miejsce dla weselników.

Sama sala Wesele na Kopcu jest bardzo przestronna ale zarazem nie przytłaczająca tym ogromem. Miejsce do tańczenia oraz stoły dla gości są w jednym miejscu jednak istniej pomiędzy nimi odpowiednia separacja. Z kolei oświetlenie sali daje ciepły i zarazem estetyczny efekt, który tworzy bardzo kameralny klimat.

OFERTA – FILM ŚLUBNY
wesele na kopcu

Według mnie film ślubny dzięki takiej sali prezentuje się bardzo unikalnie. Jako filmowiec ślubny czuje mocno taki klimat i sam polecam moim klientom taką estetykę. Ponadto za nim zapadnie zmrok, przez szklany sufit przebija się bardzo przyjemne i naturalne światło, które rysuje ładne kolory skóry. Moim zdaniem wybór tego miejsca przez Magdę i Tomka był zatem strzałem w dziesiątkę.

Ile powinien trwać dobry film ślubny by nie nudził?

Bardzo podobało mi się to, że gospodarz sali dbał o porządek. Samej elegancji sali nie zaburzały jakieś dodatkowe atrakcje. Przykładowo usługa fotobudki dla gości weselnych miała oddzielne pomieszczenie (swoją drogą bardzo klimatyczne). Dzięki temu goście robiąc sobie zdjęcia, mogli odseparować się od dobiegających z sali dźwięków samego zespołu. Sala z kolei zachowywała dzięki temu pewną spójność estetyczną.

Nie wiem czy też tak masz ale w niektórych naprawdę ładnych salach, czuje się pewien rodzaj chaosu. Jest jakiś niedosyt przesytem atrakcji w jednym pomieszczeniu. Sala Wesele na Kopcu mam wrażenie, że naprawdę posiada dobre oddziaływanie na osoby, które tam przebywają.

wesele na kopcu

Kopiec Kościuszki idealny na sesje

Niesamowite było to, że goście weselni mogli wejść na sam Kopiec Kościuszki, gdzie wraz z fotografem zrealizowaliśmy sesje filmową i fotograficzną. Młoda para prócz sesji grupowych pozowała nam także do zdjęć, gdzie tło stanowił oddalony i cudownie oświetlony Kraków.

wesele na kopcu

Wesele na Kopcu od kuchni

Bardzo smaczna kuchnia to kolejny atut tego miejsca. Na weselu Magdy i Tomka było pod tym względem bardzo obficie. Jako syn znakomitej kucharki weselnej mam pod tym względem wyrobiony gust. Polecam zatem salę Wesele na Kopcu z całego serca.

Wesele na kopcu
OFERTA – FILM ŚLUBNY
Default image
Karol Niezgoda
Articles: 34