wesele na kopcu

Wesele na Kopcu

Wesele na Kopcu – okiem filmowca ślubnego u Magdy i Tomka

Masz dylemat jakie miejsce wybrać na unikalne wesele? Wesele, które będzie się wyróżniać na tle innych? Nie interesuje Cię standardowa biel klasycznych sal? Tak się składa, że dzięki Magdzie i Tomkowi miałem okazję poznać bardzo oryginalną sale Wesele na Kopcu w Krakowie. Czerwona, ceglana i bardzo przestronna sala ze szklanym sufitem naprawdę robi wrażenie.

wesele na kopcu

Piękne wesele w Krakowie – Wesele na Kopcu okiem kamerzysty

Sala Wesele na Kopcu usytuowana jest w Krakowie. Dojazd pod górę samochodem wymaga pokonania kilku zakrętów ale warto się poświęcić. To i tak nic w porównaniu z małymi, ciasnymi uliczkami, jakie możemy czasem spotkać chociażby w górach. Po drodze zapewne wyprzedzisz idących na Kopiec Kościuszki turystów. Nie obawiaj się jednak, że bedą solą w oku Twoich gości weselnych. Miejsce parkingowe posiada wydzielone miejsce dla weselników.

Sama sala Wesele na Kopcu jest bardzo przestronna ale zarazem nie przytłaczająca tym ogromem. Miejsce do tańczenia oraz stoły dla gości są w jednym miejscu jednak istniej pomiędzy nimi odpowiednia separacja. Z kolei oświetlenie sali daje ciepły i zarazem estetyczny efekt, który tworzy bardzo kameralny klimat.

OFERTA – FILM ŚLUBNY
wesele na kopcu

Według mnie, gdy patrzę na to z perspektywy operatora kamery film ślubny dzięki takiej sali może prezentować się bardziej stonowanie i unikalnie. Jako filmowiec ślubny czuje mocno taki klimat i sam polecam moim klientom taką estetykę. Ponadto za nim zapadnie zmrok, przez szklany sufit przebija się bardzo przyjemne i naturalne światło, które rysuje ładne kolory skóry. Moim zdaniem wybór tego miejsca przez Magdę i Tomka był zatem strzałem w dziesiątkę.

Chcesz poznać inne piękne miejsca na swój ślub w Krakowie? W tym artykule dowiesz się więcej.

Bardzo podobało mi się to, że w sali Wesele na Kopcu panował minimalizm dekoracji. Samej elegancji tego miejsca nie zaburzały jakieś dodatkowe i nie potrzebne atrakcje. Przykładowo usługa fotobudki dla gości weselnych miała oddzielne pomieszczenie (swoją drogą bardzo klimatyczne). Dzięki temu goście robiąc sobie zdjęcia, mogli odseparować się od dobiegających dźwięków samego zespołu. Sala z kolei zachowywała dzięki temu pewną spójność estetyczną.

wesele na kopcu

Kopiec Kościuszki idealny na sesje

Niesamowite było to, że goście weselni mogli wejść na sam Kopiec Kościuszki, gdzie wraz z fotografem zrealizowaliśmy sesje filmową i fotograficzną. Młoda para prócz sesji grupowych pozowała nam także do zdjęć, gdzie tło stanowił oddalony i cudownie oświetlony Kraków. W teledysku poniżej możesz zobaczyć o czym dokładnie mówię .

Wesele na Kopcu od kuchni

Bardzo smaczna kuchnia to kolejny atut tego miejsca. Na weselu Magdy i Tomka było pod tym względem bardzo obficie i smacznie. Jako syn znakomitej kucharki weselnej mam pod tym względem wyrobiony gust. Nie było też swego rodzaju przesytu kulinarnego i tutaj miałem też dobre wrażenie, że potraw było tyle ile być po prostu powinno.

Jeśli zatem mieszkasz w Małopolsce czy nawet na Śląsku i masz spory dylemat co wybrać, pomyśl zatem czy ta sala nie byłaby akurat dla Was idealna.

Ile powinien trwać dobry film ślubny by nie nudził?

Dogodny dojazd, parking, miejsce, kuchnia, unikalność, … to cechy, które moim zdaniem możesz śmiało wpisać do atutów tego miejsca. Warto zatem wziąć Wesele na Kopcu pod uwagę przy wyborze Twojej sali weselnej.

Idealnego wyboru i udanego wesela Ci życzę !

OFERTA – FILM ŚLUBNY
Wesele na kopcu
Karol Niezgoda
Karol Niezgoda
Artykuły: 49