Film ślubny za granicą

Planujesz wesele za granicą?Zobacz film ślubny pakietu PREMIUM

Jeżeli widziałeś moją ofertę to zapewne trafiłeś w niej na pakiet filmowy połączony z fotografią. Jest on jednak kierowany dla par planujących wyłącznie ślub w Polsce. Chciałbym Cię w tym miejscu zaprosić do jeszcze jednej opcji ofertowej. To pakiet premium dla kogoś, kto chciałby podjąć się zadania organizacji wesela za granicą.

Jakie są różnice i co nam takie miejsce daje?

Czym różni się film ślubny nakręcony w Polsce od filmu zrealizowanego na malowniczej plaży na Bahamach? To nie tylko tło – to cała atmosfera, która oddaje charakter tego miejsca. Indywidualny pakiet premium filmu ślubnego za granicą pozwoli Wam wybrać miejsce, które najlepiej odzwierciedla Waszą miłość. Czy to romantyczny zamek w Szkocji czy też urocza willa na włoskiej wyspie, wasz film będzie odbijał esencję tego, co wasze.

Skąd ten pomysł?

Mój pomysł do napisania tego artykułu przyszedł w momencie, w którym uświadomiłem sobie, że pracuje w tych pięknych miejscach wyłącznie z parami z zagranicy. Pomyślałem, że może w końcu zachęcę kogoś kto mieszka w moim kraju.

Film ślubny, który za chwilę zobaczysz to historia Alex i Marca. Pochodzą ze Stanów Zjednoczonych. Z racji Portugalskich korzeni pana młodego wybrali ten kraj do zorganizowania ślubu w Forte Da Cruz w Estoril pod Lizboną. To dawna forteca usytuowana zaraz obok Oceanu Atlantyckiego. Znam to miejsce bardzo dobrze bo pracowałem tam z moimi klientami.

Unikalny reportaż ślubny z Portugalii.

Być może widziałeś już teledysk Alex & Marc “More than words”. W tym miejscu zapraszam Cię do pełnej relacji z tego dnia byś miał/miała przy okazji pełen wgląd w to jak buduje historię moich par. Chcę być wobec Was uczciwy i prócz bardzo krótkich relacji macie okazję zapoznać się z moją pełną pracą. Znajdziecie ją poniżej a jeżeli chcecie spytać o szczegóły w tym miejscu zachęcam Was do kontaktu. Odezwijcie się do mnie przez formularz kontaktowy. Postaram się pomóc Wam również w tym jak taki ślub zorganizować.

OFERTA – FILM ŚLUBNY
Karol Niezgoda
Karol Niezgoda
Artykuły: 49